ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 13272284
nr 1327 2284
Textilier
2 st, Tidigt 1900. Längd: 168-173cm. Djup: 130-136cm. Höjd: 0,5cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:04:24
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Textilier
Kondition: slitage, skador
nr 1327 2284
Textilier
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 18 maj 2020 |